0
سبد خرید شما خالیست!
میتوانید برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
لیزر موهای زائد - آرایشی آذینرو

اهمیت لیزر موهای زائد

آیا شما هم از رویش سریع موهای زائدتان دچار مشکل هستید ؟ آیا شما هم راه های مختلفی را برای کاهش رویش موهای زائدتان امتحان کرده اید ؟

موهای زائد هر انسانی به شکل طبیعی رشد میکند و سرعت رشد در برخی افراد بالاتر از دیگران است و این موضوع میتواند به شدت آزار دهنده باشد . راه های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که در ادامه ی این مقاله به آشنایی با آنها میپردازیم .

چگونه موهای زائدمان را از بین ببریم ؟

روش های زیادی مثل اپلاسیون ، شیو کردن ، اپیلیدی و مومک برای از بین بردن موهای زائد بدن رایج است. اما علاوه بر همه ی این ها ، لیزر کردن بیشترین تاثیر را دارد که جایگزین روش های سنتی شده است . امروزه بیشتر از هر زمان دیگری از این راه کار استفاده میشود و مورد استقبال همه ی افراد هم بانوان و هم آقایان قرار گرفته است .

لیزر برای چه کسانی ممنوع است - دکتر مرجان حداد

مزیت های لیزر کردن نسبت به روش های دیگر برای از بین بردن موهای زائد بدن چیست ؟

با توجه به اینکه در کل دنیا لیزر کردن بهترین روش برای کاهش و از بین بردن موهای زائد است ، مزیت های بسیار زیادی هم دارد که به بارز ترین آنها اشاره میکنیم .

لیزر کردن عارضه ای برای شما به وجود نمیاورد .

اگر دستگاهی که با آن لیزر میکنید ، خنک کننده داشته باشد ، تقریبا این کار بدون درد انجام میشود .

احتیاجی به بستری ندارد و شما بعد از اینکه توسط اپراتور لیزر شدید ، میتوانید به فعالیت های خود ادامه دهید .

مهم ترین نکته این است که آسیبی به پوستتان نمیرسد .

نحوه ی کارکرد لیزر روی بدن چگونه است ؟

موهای بدن ما همگی دارای فولیکول در ساختار خود هستند . هنگامی که با دستگاه لیزر موهای بدن را میسوزانیم ، فولیکول داخل آنها هم از بین میرود . موضوع مهمی که باید بدانید این است که موهای ما وارد یک چرخه میشوند که در آن هم رشد و هم استراحت میکنند . زمانی که شما برای لیزر مراجعه میکنید بخش ی از موها در دوره ی استراحت و بخششی دیگر در دوره ی رشد هستند . لیزر کردن برای فولیکول موهایی که در دوره ی استراحت هستند ، بی تاثیر ؛ و برای فولیکول موهایی که در حال رشد هستند ، موثر است . به همین خاطر لیزر کردن در طی چند جلسه جوابگو است تا برای از بین بردن همه ی فولیکول ها زمان داشته باشیم . نکته ی دیگر برای لیزر کردن این است که باید موهایتان تیره باشد تا بیشترین تاثیر را بگیرید .

 برای راهنمایی و مشاوره از متخصصان و مشاوران آذینرو کمک بگیرید .