0
سبد خرید شما خالیست!
میتوانید برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حذف فیلترها
فیلترها
دسته بندی
  فیلتر بازه قیمتی
  از تومان
  تا تومان
  مرتب سازی بر اساس
  advancedsearch
  مرتب سازی:
  • جدیدترین
  • پیش فرض
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
  3 کالا

  آردن اتوپیا/ardene-atopia

  درباره آردن اتوپیا

  شرکت پارس حیان، توسط دو نفر از دانشمندان سرشناس، محقق و اساتید دانشگاه، سرکار خانم ها دکتر رقیه گلوبندی و دکتر زهرا گلوبندی در سال ۱۳۶۱ با انگیزه بالای خدمت به هموطنان ،تأسیس گردید.شرکت پارس حیان در راستای رسالت خدمت به هموطنان، بر اساس مطالعات و گزارشات مبنی بر شیوع ابتلا به مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما در ایران ، بر آن شد تا خدمتی دیگر به هموطنان خود ارائه نماید و برند کاملا تخصصی اتوپیا را برای مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما و درماتیت آتوپیک ارائه نمود.

  برند اتوپیا، نتیجه تلاش های “شرکت پارس حیان” در پاسخگویی صحیح به جمعیت اطفال و بزرگسال مبتلا به مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما می باشد. اتوپیا با بالاترین استاندارهای جهانی و درمانی پوست و با هدف مرتفع نمودن نیاز بیماران اگزمایی به درمان، در سال ۱۳۹۶ تولید و عرضه شد. 

  در برند آردن اتوپیا، برای مراحل مختلف درگیری پوست خشک و اگزمایی، محصولات درمانی تخصصی در نظر گرفته شده است. بنابراین بیماران عزیزی که از این مشکل رنج می برند می توانند با توجه به مرحله درگیری پوست از محصول تخصصی در این برند استفاده نمایند.

  آردن اتوپیا حاصل ۳۵ سال تجربه مجموعه پارس حیان جهت افرادی است که پوستی خشک و اگزمایی دارند. محصولات این برند پاسخگوی کلیه نیاز های پوست خشک از جمله شویندگی، لایه برداری، مرطوب کنندگی و نرم کنندگی می باشد.

  برند اتوپیا 3 مولفه مهم دارد:
  ۱.دستاوردی نوآورانه و متکی بر سال ها تحقیقات در زمینه نیاز مصرف کنندگان و بیماران مبتلا به پوست خشک می باشد.
  ۲.متمرکز بر مسئولیت اجتماعی و خدمتی در خور به سلامت جامعه و بیماران مبتلا پوست اگزمایی ارائه دهد.
  ۳.کیفیت محور است و محصولاتی با کیفیت بالا در سطح فارماگرید ارائه می کند.

  در حال بارگذاری ...